platforma blogowa portalu głos koszaliński

„CNO2”, nowa płyta Slums Attack bije rekordy

Peja i DJ Decks, czyli duet który tworzy Slums Attack mają powody do dumy. Ich najnowsza płyta „Całkiem Nowe Oblicze 2” (CNO2) bije rekordy sprzedaży.

Slums Attack - Peja i DJ Decks

Slums Attack - Peja i DJ Decks

Na dobrą sprawę album Slums Attack „CNO2” był na szczycie sprzedaży jeszcze zanim pojawił się w skpelach. Na kilka dni przed premierą był na pierwszym miejscu sprzedaży na stronie internetowej www.empik.com. Co to oznacza? Tyle, że fani SLU masowo robili tzw. preordery (czyli zamawiali płytę w przedsprzedaży).

Nic więc dziwnego, że w poniedziałek 17 września, czyli dokładnie dwa dni po premierze CNO2, która miała miejsce w sobotę 15 września 2012 Peja i DJ Decks mogli pochwalić się statutem Złotej Płyty.

Rewelacyjną sprzedaż albumu potwierdził tylko ostatnie zestawienie OLIS, czyli Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce, na którym Slums Attack CNO2 znalazło się na pierwszym miejscu.

Peja nie mógł zareagować inaczej, jak tylko tak:  – To wspaniała wiadomość. Nasza długa i ciężka praca przyniosła efekt. Daliśmy naszym fanom album, na który ewidentnie czekali i który ich nie zawiódł. To nasz najbardziej dojrzały album z pięciu wydanych w ciągu ostatnich czterech lat. Dziękujemy za zaufanie – skomentował wyniki sprzedaży.

Przypomnijmy, na płytę „CNO2” złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji znaleźli się: Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu, Glaca (z My Riot) oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawią się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

————————

UWAGA! Dla prawdziwych fanów Slums Attack mam niespodziankę: album Slums Attack „CNO2” w limitowanej dwupłytowej edycji. Aby ją wygrać należy odpowiedzieć na kilka (prostych) pytań. Odpowiedzi na nie znajdziecie w powyższym tekście, a także innych publikacjach na blogu GraMuzyka >>> Peja – Slums Attack – CNO2

Zapraszam też do przeczytania wywiadu >>> Peja: Jestem tylko muzykiem, który spełnia swój sen [wywiad] I tutaj może się znaleźć podpowiedź.

A oto pytania:

1. Ile minut trwa „Wolna Europa” pierwszy singiel z CNO2?

2. Na CNO2 gościnnie wystąpił muzyk, który kojarzony jest z muzyką rockową i metalową. Jaką ma ksywę?

3. W którym utworze na CNO2 gościnnie wystąpił Masta Ace?

4. Kto z Wielkopolski – oprócz Peji – otrzymał Złotą Płytę od ostatniej Platynowej Płyty tego rapera z Poznania?

I zachęcam do polubienia profilu GraMuzykaBlog na Facebooku.

Na prawidłowe odpowiedzi czekam pod swoim adresem mailowym podanym poniżej. W tytule koniecznie wpiszcie CNO2. Czas na odpowiedzi do piątku 5 października 2012 do godziny 12. Losowanie po tej godzinie, a zwycięzca zostanie poinformowany o tym mailowo.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.