platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Koncert charytatywny 28 września 2012

Przemysław 4P Majewski, raper z Koszalina przygotowuje kolejną odsłonę koncertu charytatywnego Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. 28 września 2012 w klubie studenckim Kreślarnia jako gwiazda wystąpi znany raper PIH.

PIH

PIH

PIH to 35-letni raper z Białegostoku na scenie muzycznej działający od kilkunastu lat. Najpierw w składach JedenSiedem i Skazani na Sukcezz, a od 2000 roku występuje solo. Na swoim koncie ma sześć wydanych albumów, a także kilka EP-ek oraz gościnnych występów na różnych krążkach.

Oprócz PIHa na scenie klubu Kreślarnia wystąpią także ciekawi wykonawcy hip-hopu z Koszalina. Wśród nich będzie B.A.D., Skobel, Tektyw (Siedem Łez), Eurobusiness.

Wstęp kosztuje 10 złotych. Bilety-cegiełki są do kupienia w przedsprzedaży w studiu tatuażu Kameleon przy ul. Sikorskiego 17e w Koszalinie (vis a vis Galerii Emka) oraz w dniu koncertu w klubie Kreślarnia.

Impreza Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom jest organizowana cyklicznie od wielu lat i jej celem jest zebranie jak największej kwoty na zakup wyprawek dla potrzebujących dzieci z Koszalina i okolic. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Przemysław 4P Majewski przy współudziale koszalińskiego oddziału PCK. Od zeszłego roku impreza nosi imię zmarłego Grzegorza Onila Oniszczuka.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.