platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kuźnia Dźwięków 29 sierpnia 2012. Generacja 2012 / Chassis

Kuźnia Dźwięków Radia Koszalin zaprasza na ostatnią audycję… tego lata. 29 sierpnia 2012 tematem głównym będzie festiwal Generacja 2012 w Koszalinie.

 

Michał Gabryelczyk, wokal Chassis / fot. by Kobaru

Michał Gabryelczyk, wokal Chassis / fot. by Kobaru

Posłuchamy więc kapel, które zagrają 1 września w koszalińskim amfiteatrze. A będą to: Godbite ze Szczecina, Chassis z Gdańska oraz austriacki Kontrust. Można się więc spodziewać, że ta Kuźnia Dźwięków będzie wyjątkowo metalowa. I tak właśnie będzie za sprawą także innych kapel, które brały udział w generacjowym głosowaniu. Posłuchamy Materii ze Szczecinka, Mass Insanity z Chojnic,  zespołu Myly Ludzie z Chełma, a z lżejszych klimatów – Sons Of Preachers z Koszalina i Jolokia z Warszawy.

Dodam jeszcze, że gościem Kuźni będzie Michał Gabryelczyk, wokalista zespołu Chassis, który nie tylko opowie o tym, co kapela zaprezentuje 1 września na Generacji, ale powspomina także, jak sam startował w tym konkursie oraz zdradzi co nieco na temat najnowszej płyty, która ukaże się 7 września.

I NAJWAŻNIEJSZE! Mam do rozdania 4 jednoosobowe zaproszenia na Generację! Jak będzie je można zdobyć? Słuchajcie uważnie Kuźni Dźwięków!

Zapraszam więc serdecznie  w środę 29 sierpnia 2012 roku na godz. 21. Radio Koszalin  103,1 FM.

Nie macie dostępu do radia? Można słuchać ONLINE przez komputer!
http://www.radio.koszalin.pl/onair/

I zachęcam do Polubienia profilu KUŹNI DŹWIĘKÓW na Facebooku!
https://www.facebook.com/KuzniaDzwiekow

Mariusz Rodziewicz

kontakt z Kuźnią Dźwięków: m.rodziewicz@radio.koszalin.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.