platforma blogowa portalu głos koszaliński

Generacja 2012: Głosowanie tylko do poniedziałku 27 sierpnia

Na portalu społecznościowym facebook.com trwa głosowanie, które wyłoni zwycięzcę rockowego festiwalu Generacja 2012. Tylko jedna kapela zdobędzie główną nagrodę.

Generacja 2012

Generacja 2012


Nagroda główna to 4 tysiące złotych i udział w wielkim koncercie, który odbędzie się 1 września w koszalińskim amfiteatrze. Oprócz zwycięzcy głosowania internetowego na tym koncercie zagrają dwa zespoły, gwiazdy Generacji. Są nimi kapela Chassis z Gdańska oraz austriacki zespół Kontrust.
Przypomnijmy, że do udziału w festiwalu oranizowanym przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie złosiło się około 50 zespołów. Spośród nich wybrano 10 najciekawszych. Są to: słupska Fluktua grająca popowo-rockowo-elektroniczną eklektyczną muzykę, mocno metalowe zespoły Godbite oraz Scylla ze Szczecina, warszawski rock-grunge’owy zespół Jolokia, deathmetalowy Mass Insanity z Chojnic, Materia ze Szczecinka wykonująca metal progresywny, równie metalowe Myly Ludziechniuk z Chełma i Nammoth z Ełku, oraz heavy metalowy Thermit z Poznania i rockowy Sons Of Preachers z Koszalina.
Kapele te ciągle czekają na Wasze głosy! Sondę odnajdziecie na stronie http://www.generacja.koszalin.pl/. Można tu również znaleźć szczegółowe opisy wszystkich kapel, a także posłuchać ich utworów.
Kto będzie zwycięzcą tegorocznej edycji Generacji w Koszalinie i zagra przed zespołami gwiazdami imprezy? Najbardziej zacięta walka o głosy trwa między dwoma kapelami: Materią ze Szczecinka i szczecińskim Godbite. Liczba fanów tych dwóch ekip zmienia się dosłownie z minuty na minutę. Głosowanie trwa do poniedziałku 27 sierpnia do godziny 10 poznamy. Wtedy poznamy zwycięzcę.

autor: Mariusz Rodziewicz
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.