platforma blogowa portalu głos koszaliński

Metalowcy charytatywnie. Kaboom!, Pampeluna, Budge i Dziady zagrają w Połczynie

Fani rocka i metalu powinni się wybrać w piątek (27 lipca) do połczyńskiego Centrum Kultury. Zagrają tam aż cztery kapele prezentujące różne odmiany rocka i metalu.

Będzie więc można się wyszaleć przy gitarowych dźwiękach, a także pomóc osobom, które zostały poszkodowane w pożarze, który kilkanaście dni temu wybuchł w starym budynku dworca PKP w Połczynie Zdroju.

– Gramy dla rodziny Joanny i Krzysztofa Wedlerów. W budynku dworca mieli swój komis m.in. ze sprzętem rtv, agd i meblami. W pożarze stracili więc miejsce pracy i cały towar, który spłonął razem z budynkiem. To nasi znajomi i przyjacielie. Postanowiliśmy więc im pomóc – mówią organizatorzy piątkowego koncertu.

Na koncercie „Zacznijmy od początku”, który w Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 19:30 zagrają zespoły: Pampleuna, Kaboom!, Budge i Dziady.

Pampeluna to koszaliński zespół latino-metalowy, który na swoim koncie ma debiut płytowy i wiele zagranych koncertów w całym kraju. Wystąpili także na Przystanku Woodstock. Z Koszalina do Połczyna przyjedzie także istniejąca już od 2005 roku rockowa kapela Kaboom! W koncercie wezmą udział także miejscowe zespoły: thrash metalowy Budge oraz Dziady, czyli działający od roku zespół połczyńsko-świdwiński, który gra grunge.

Wstęp na koncert kosztuje 10 złotych. Za taką kwotę będą sprzedawane bilety-cegiełki (oczywiście mozna też zapłacić więcej), z których całkowity dochód zostanie przekazany poszkodowanej rodzinie.
autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.