platforma blogowa portalu głos koszaliński

Glaca gościem na płycie „CNO2” Slums Attack!

To było do przewidzenia! Glaca z My Riot gościnnie pojawi się na najnowszej płycie Slums Attack „Całkiem Nowe Oblicze 2”. 

Od lewej: Glaca, Hacker i Peja / fot. archiwum SLU

Od lewej: Glaca, Hacker i Peja / fot. archiwum SLU

Dlaczego do przewidzenia? Skoro Peja pojawił się na jednym z utworów na płycie My Riot „Sweet Noise”, to zaproszenie  Glacy na nowy projekt Peji wydawało się formalnością.

–  Cieszę się, że znów zrobimy coś razem – mówi Peja. – Glaca pojawi się gościnnie w utworze „ZONA”. „CNO2” będzie zawierać 19 premierowych utworów. W dniu premiery planujemy konferencję prasową a wieczorem tradycyjny już bankiet. Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowy album w sklepach muzycznych na terenie Poznania. Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialna jest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duet z Wrocławia.

Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładki i będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty „Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesji pojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się na pierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera „CNO2” już z dwa miesiące, 15 września. Glaca, to kolejny po raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz polskich artystach, jak choćby ogłoszony niedawno Pezet czy Śliwa mocny akcent wydawnictwa. Na początku kolejnego tygodnia Slums Attack ujawni kolejnych gości.

Ruszyła także machina promocyjna płyty. – Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – mówi Peja.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.