platforma blogowa portalu głos koszaliński

Radio Koszalin Unplugged. Cisza Jak Ta 29 marca 2012

29 marca 2012 o godz. 19 w studiu im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin odbędzie się kolejny koncert z cyklu Unplugged. Tym razem zagra tu Cisza Jak Ta, zespół reprezentujący nurt poezji śpiewanej.

Cisza Jak Ta - źródło: ciszajakta.art.pl

Cisza Jak Ta - źródło: ciszajakta.art.pl

„Cisza Jak Ta” to nowoczesne i przebogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki poetyckiej, którego kurs od lat wyznaczają takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan czy Wolna Grupa Bukowina. Zespół z szacunkiem podąża tym kursem, swoim aranżacjom nadając jednak zupełnie nowe, młode, malowane brzmieniem fletu, skrzypiec i klarnetu oblicze. Trzy gitary i delikatna perkusja są dopełnieniem muzycznego całokształtu.

To Kraina Łagodności w najlepszym wydaniu. Ponad 50 autorskich utworów, 5 płyt i niemal 200 koncertów zagranych przez 9 lat działalności artystycznej świadczą o potencjale grupy, i skłaniają do poznania ich muzycznych światów. Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości – „spiritus movens” życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach.

W warstwie tekstowej, poza pieśniami autorskimi –  Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian czy Jonasz Kofta. A wszystko prezentowane ze smakiem, pasją i energią, która udziela się publiczności i szczelnie wypełnia sale koncertowe. Zapraszamy do świata Ciszy! ”

Wstęp na koncert jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja już teraz pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl  lub od 26.03.2012 roku codziennie w Przebojowym Radiu Koszalin od godziny 13.00 do 16.00 pod numerem telefonu 943473000.

Komentowanie wpisu jest wyłączone.