platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kamil Bednarek: Star Guard Muffin zawiesza działalność

Star Guard Muffin, czyli zespół, w którym wokalistą jest Kamil Bednarek (znany wszystkim z programu Mam Talent) zawiesza działalność. Informację o tym podał sam Kamil na stronie internetowej zespołu.

Kamil Bednarek - fot. Mariusz Rodziewicz

Kamil Bednarek - fot. Mariusz Rodziewicz

Jaki jest powód zawieszenia działalności? Jeden z muzyków SGM – Kuba postanowił odejść z zespołu. – Postanowiliśmy wtedy, że projekt SGM zostaje w takim razie zawieszony, gdyż bez Kuby nie ma SGM – napisał Kamil Bednarek.

Uspokaja jednocześnie swoich fanów, bo oczywiście nie zamierza przerywać swojej kariery i dalej będzie śpiewał. Kamil zastanawiał się nad wydaniem solowej płyty. Ostatecznie z tego zrezygnował. – Po długich przemyśleniach postanowiłem, że musi nastąpić nowa era, nowa jakość. W związku z powyższym musiałem poczynić pewne bardzo dla mnie trudne kroki (jak wiecie życie nie składa się tylko i wyłącznie z łatwych i prostych decyzji). Musi powstać nowy projekt, który będzie po części kontynuacją tego co robiliśmy z SGM – pisze dalej Kamil.

W nowym zespole zostaje z Kamil Maciej i Radek z SGM, nie będzie w nim natomiast Szymona.

„Znalazłem dwóch znakomitych muzyków, którzy podobnie jak my kochają reggae. Dochodzi do nas Piotr „Zwierz” Stanclik (gitara basowa) oraz Piotrek „ Piter” Bielawski (gitara). W marcu zagramy już pierwsze koncerty nowym składem. Mam nadzieję że przyjmiecie chłopaków ciepło (są bardzo kreatywni i wiem, że razem zrobimy kolejny krok do przodu).

Co do płyty – postanowiłem, że jednak zostanie nagrana z nowym składem – na solową płytę przyjdzie jeszcze czas. Powoli pracujemy nad nią , chcemy aby była dopracowana pod każdym względem i postaramy się aby nasz nowy materiał ukazał się jeszcze w tym roku. Wierzę że nam się to uda !!!”

Dodam jeszcze, że Kamil Bednarek będzie teraz gwiazdą nowej edycji telewizyjnego show „Bitwa na głosy”.

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.