platforma blogowa portalu głos koszaliński

Luxtorpeda „Robaki”. Nowa płyta – premiera marzec 2012

Luxtorpeda po świetnie przyjętym debiucie wzięła się za przygotowanie drugiej płyty. Będzie nosić tytuł „Robaki”, a jej premiera planowana jest na marzec 2012.

Luxtorpeda - Fot. MateO

Luxtorpeda - Fot. MateO

Litza i jego ekipa z Luxtorpedy do studia weszła już w listopadzie. Spotkali się oczywiście po to, by zarejestrować materiał na nowy album.

Luxtorpeda - Robaki

Luxtorpeda - Robaki

– Ostatecznie, do nagrań, wybraliśmy moje małe studio w podpoznańskim Puszczykowie. – mówi Robert „Litza” Friedrich. – Jeśli chodzi o sam materiał, dwa nowe utwory mamy już praktycznie gotowe. Myślę o dobrze już są znanym naszym słuchaczom z koncertów kawałku „Raus”, który tak dobrze zabrzmiał w tym roku na Woodstockowej scenie, że nie trzeba już z nim nic robić. Drugi, to „Gdzie Ty jesteś”, znany z płyty „Trip” 52 Dębiec, ale w Luxtorpedowym wykonaniu, z nową muzyką. Tu gościnnie zaśpiewa z nami Deep. Kilkanaście pomysłów na muzykę i kilka gotowych już tekstów czeka w kolejce na ogarnięcie i nagranie – mówił w listopadzie lider Luxtorpedy.

Obecnie gotowych jest już pięć kompozycji: „Raus”, „Mowa trawa”, „Fanatycy”, „Gimli” oraz „Gdzie ty jesteś?”.  Nowe utwory zostały przetestowane w poznańskim Eskulapie w warunkach koncertowych! Z komentarzy w sieci wynika, że utwory spodobały się fanom.

A oto „Mowa trawa” i „Fanatycy”, czyli dwa nowe utwory Luxtorpedy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=luLZf7GkMBc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t55qyJdKyRQ[/youtube]

Komentowanie wpisu jest wyłączone.