platforma blogowa portalu głos koszaliński

Biohazard „Reborn In Defiance”. Nowa płyta styczeń 2012

Biohazard powraca! Już w styczniu będzie można kupić „Reborn In Defiance” nowy krążek tej kapeli z Nowego Yorku. Premiera planowana jest na 23 stycznia.
Biohazard - Reborn In Defiance

Biohazard - Reborn In Defiance

„Reborn In Defiance” będzie pierwszym po kilkunastu latach studyjnym albumem nagranym w klasycznym składzie – Evan Seinfeld, Billy Graziadei, Bobby Hambell i Danny Schuler. Bo przypomnieć warto, że na „State Of The World Address” z 1994 roku Panowie grali w komplecie, a już na „Mata Leao” (1996) zabrakło Bobby’ego Hambela.Potem pojawiło się jeszcze kilka płyt: „New World Disorder”, „Uncivilization”, „Kill Or Be Killed”, „Means To An End”.
Choć dla mnie i tak najlepszym albumem pozostanie „Urban Discipline”. Ale, ale… Co będzie można znaleźć na „Reborn In Defiance”?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IvOp1FO9gvM[/youtube]
Mieszankę hard core’a, punka, hip-hopu i metalu na wysokim poziomie. Panowie w końcu parę lat temu zakopali topór wojenny, wyruszyli w trasę (nie omijając Polski), a potem uznali, że trzeba nagrać nowy krążek. – Kiedy staliśmy razem na tej samej scenie, poczuliśmy to samo, co kilkanaście lat temu. Dzięki tej energii mogliśmy znowu napisać wspólnie nowe piosenki – wspominał Billy Graziadei.Do produkcji wybrano Toby’ego Wrighta (m.in. Metallica, Korn). Efekt? Podobno Biohazard poraża wściekłością i – co akurat w przypadku tego zespołu nie dziwi – treściami zawartymi w tekstach. Album promuje kawałek „Reborn”. Niestety, już po sesji nagraniowej okazało się, że Evan Seinfeld postanowił pożegnać się z zespołem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JxE0-b1HXeM[/youtube]
Tracklista:
1. 9:Iiix6.941
2. Vengeance Is Mine
3. Decay
4. Reborn
5. Killing Me
6. Countdown Doom
7. Come Alive
8. Vows Of Redemption
9. Waste Away
10. You Were Wrong
11. Skullcrusher
12. Never Give In
13. Season The Sky

Komentowanie wpisu jest wyłączone.