platforma blogowa portalu głos koszaliński

Liroy w Koszalinie na imprezie pamięci Onila

Liroy, znany raper przyjedzie w październiku do Koszalina. Zagra w klubie studenckim Kreślarnia podczas imprezy Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom, która będzie poświęcona Grzegorzowi Onilowi Oniszczukowi.

Grzegorz Onil Oniszczuk

Grzegorz Onil Oniszczuk

– To już potwierdzona informacja. Liroy przyjedzie do Koszalina, aby zagrać kilka utworów na naszej imprezie – mówi Przemysław 4P Majewski, pomysłodawca i organizator charytatywnej imprezy Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom.

Będzie to już jej 7. edycja. Od tego roku pełna jej nazwa będzie brzmieć Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom im. Grzegorza Onila Oniszczuka. – Chciałem w ten sposób uczcić pamięć Onila, który zmarł w czerwcu tego roku – powiedział 4P.

Kto jeszcze zagra na tym koncercie? Prawdopodobnie przyjadą Tony Jazzu oraz PMM, ale to jeszcze nie są 100-procentowo pewne informacje.

Wiadomo natomiast oczywiście, że będzie to impreza charytatywna, na której zagrają też składy z Koszalina i okolic, a dochód z której zostanie przekazany koszalińskiemu oddziałowi PCK. Pieniądze trafią do najbardziej potrzebujących dzieci w regionie koszalińskim.

Impreza odbędzie się 7 października w Kreślarni.

Więcej o Onilu przeczytasz TUTAJ >>> Grzegorz Onil Oniszczuk

PS. Przy okazji… Krótko po śmierci Onila obiecałem, że odnajdę archiwalne filmy z imprez, na których występował Onil, a także filmy z planu zdjęciowego do klipu „Mielno”. Oto one.

4P i Onil kręcą teledysk – cz. 1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H2GjDcJGiYA[/youtube]

 

4P i Onil kręcą teledysk – cz. 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X9Ja_8egTlM[/youtube]

 

Hellowen Party

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SNS3FZdLkuo[/youtube]

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.