platforma blogowa portalu głos koszaliński

Mr. Zoob i „Piosenka o nieszkodliwości”

Mr. Zoob wyprodukował niedawno teledysk do swojego nowego utworu. „Piosenka o nieszkodliwości” jest do odsłuchania (i obejrzenia) na youtube.

Mr. Zoob - Piosenka o nieszkodliwości

Mr. Zoob - Piosenka o nieszkodliwości

KLIKAJ KUKAJ POLUB >>> GRAMUZYKA ON FACEBOOK

„I nikt mi nie powie, że palenie niszczy zdrowie” – śpiewa Radek Czerwiński, wokalista Mr. Zoob. W tym skocznym, łączącym w sobie rock i ska utworze opowiada opowiada dwie historyjki, których głównymi bohaterami są papierosy i piwo.

– „Piosenka o nieszkodliwości” powstała pod koniec ubiegłego roku, trochę zainspirowana wprowadzanym wtedy zakazem palenia w miejscach publicznych 🙂 Ot, tak dygresja na temat – przyznaje Waldemar Miszczor, perkusista i współzałożyciel zespołu.

Utwór ten pochodzi z materiału przygotowywanego na nowy album Mr. Zoob.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jBCZdkoSFKU[/youtube]

Autorem klipu, który został nakręcony na początku 2011 roku jest Łukasz Wasilewski, który przygotowuje też wizualizację do koncertów Mr. Zoob.

Jeszcze w marcu ukaże się singiel z kolejną piosenką zespołu.

Kiedy płyta zostanie wydana? – Tego jeszcze nie wiadomo, ponieważ zespół prawdopodobnie wejdzie jeszcze raz do studia, żeby uzupełnić materiał, a to trochę trwa. Poza tym zrobiliśmy kilka nowych utworów, które prawdopodobnie wyprą te, które wcześniej widzieliśmy jako zawartość płyty. Narazie nam się nie spieszy, bardziej zależy nam teraz na jak najlepszym doborze jej zawartości – podkreśla Waldemar Miszczor.

Dodam też, że Mr. Zoob w maju zaczyna sezon koncertowy. Zagra wtedy m.in. na dużej imprezie w Gliwicach, gdzie wystąpi u boku Comy, Acid Drinkers, Akurat i Lao Che.

Wywiad z Waldemarem Miszczorem przeczytasz TUTAJ >>> Mr. Zoob z nową „twarzą”. Będzie też nowa płyta

Komentowanie wpisu jest wyłączone.