platforma blogowa portalu głos koszaliński

Vader i Napalm Death w Koszalinie. Bilety już w sprzedaży!

Koncert dwóch megagwiazd death metalu coraz bliżej! Vader i Napalm Death zagrają w Koszalinie w sierpniu. Już teraz można kupić bilety na imprezę.

Napalm Death / Vader

Mimo, że o koncercie wiadomo już od dawna (sam pisałem o tym już 16 lutego) ciągle jeszcze słyszę pytania: – To Vader i ND naprawdę zagrają w Koszalinie?

Odpowiadam więc po raz kolejny: – Tak, zagrają 🙂

I jako kolejny dowód przedstawiam tego oto linka – ticket.pro – bilety na Vader i Napalm Death w Koszalinie

Pod tym linkiem można już zamówić (kupić) bilet na sierpniowy koncert. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł. W dniu koncertu trzeba będzie za nie zapłacić 60 zł. I dużo, i niedużo. Bo przecież rzadko się zdarza – a w Koszalinie prawie nigdy – żeby na jednej scenie, jednego dnia zagrały takie dwa bandy!

Ja się wybieram. Nawet zapuszczam włoscy na ten koncert! 🙂 I mam nadzieję, że 21 sierpnia w amfiteatrze będzie czarno od metalowców!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o6ifAAhPVOQ[/youtube]

Do koncertu przygotowuję się także w inny sposób. Odkurzam płyty Vadera i uczę się tekstów na pamięć. Wszystkie refreny będę śpiewał z Peterem 🙂

Dobra, wystarczy już tych żartów.

Poważniej rzecz ujmując, mam nadzieję, że zagrają coś z płyty „De Profundis”. Sothis po prostu MUSI być! Ale i inne płyty były niezłe. „The Ultimate Incarnation” – od tego zacząłem ich słuchać (w końcu to ich pierwszy album studyjny). Muszę też przyznać, że i najnowsza płyta jest bardzo dobra! Czyli w amfiteatrze będzie się działo!

PS. Zapraszam jeszcze do ponownego poczytania wywiadu na temat koncertu –

Napalm Death i Vader zagrają w Koszalinie!

Komentarze (1) do “Vader i Napalm Death w Koszalinie. Bilety już w sprzedaży!”

  1. Artur napisał(a):

    Będzie czarno! Jeśli dożyję nie odpuszczę \m/