platforma blogowa portalu głos koszaliński

O.S.T.R. przyjedzie do Koszalina!

To prawda! O.S.T.R., raper z Łodzi przyjedzie do Koszalina, by zagrać dla swoich fanów. Koncert odbędzie się w Kreślarni.

O.S.T.R. w Koszalinie

Przyznam szczerze, że trochę nie wierzyłem, że O.S.T.R. przyjedzie do Koszalina, bo tuż po wydaniu najnowszej płyty Koszalin nie znalazł się wśród miast, w których album „Tylko dla dorosłych” (przeczytaj o płycie – KLIKNIJ) miał być promowany. A tu proszę! Taka niespodzianka!

Trzeba iść!

Kiedy tylko otrzymałem informację na temat najnowszych planów koncertowych Ostrego, pomyślałem: – Zaj….ście! Na ten koncert MUSZĘ iść.

Bo niestety ostatnim razem, kiedy raper z Łodzi w Koszalinie się pojawił jakoś nie było mi po drodze na ten koncert, choć od wielu lat Koszalina nie odwiedzał. A tu proszę! Nie dosyć, że w zeszłym roku już był, to także i teraz pojawi się w ramach promocji swojej najnowszej płyty, która okazała się megahitem sprzedażowym.

Tylko dla dorosłych Platynową Płytą

Album „Tylko dla dorosłych” od momentu premiery, czyli od 26 lutego 2010 do chwili obecnej sprzedał się w nakładzie ponad 30 tysięcy płyt i uzyskał status Platynowej Płyty.

Czy tak będzie na najbliższym koncercie? Freestyle O.S.T.R. z Kreślarni 2009.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jGTVOArjbLU[/youtube]

Kiedy koncert?

Żeby dłużej nie trzymać Was w niepewności. Koncert Ostrego w koszalińskiej Kreślarni ma się odbyć 9 maja 2010 roku. Razem z raperem przyjedzie Kochan oraz DJ Haem.

Bilety na koncert w przedsprzedaży kosztować będą 29 złotych (do kupienia w Pubie Żak przy ul. Rejtana 17, w sklepie CANS przy ul. Dzieci Wrzesińskich 19 A, oraz w portalach www.bilety24.pl, hip-hop.pl. W dniu koncertu za wstęp na koncert trzeba będzie zapłacić 34 złote.

Komentowanie wpisu jest wyłączone.